درباره ما

_

تیم جاسمین بلانش در سال 2015 و با همکاری تیم فوق العاده با انگیزه ای شامل: متخصص گل آرایی، متخصص مواد کاربردی صنعتی، روانشناس رفتاری، مدیران حرفه ای کسب و کار، تحلیلگران بازار و مشاوران هلندی در زمینه گل و هدایای لوکس, شروع به فعالیت کرد. هم اکنون توانسته است با تحت پوشش قراردادن بیش از 8 استان کشور یکی از پرافتخار ترین تولید کنندکان و ارائه دهندگان خدمات در این حوزه باشد.

طی چند دوره شرکت در نمایشگاه های بین المللی گل و گیاه البرز و تهران توانستیم تندیس ها و تقدیر نامه های مدیریت کیفیت و نوآوری را اخذ کنیم. رضایت حداکثری مشتریان، کیفیت بالا، سرعت در ارائه خدمات و استفاده از طراحی های بروز در محصولات ویژگی های بارز جاسمین بلانش است که این خصوصیات پیشران موفقیت همیشگی جاسمین بلانش می باشد. از جمله خدمات ما ارسال پکیج ها لوکس گل (رزباکس)، خدمات گل آرایی مدرن مجالس و محافل می باشد.

چرا جاسمین بلانش

_

ما بر آن شدیم تا هنر ارزنده و زیبای گل آرایی را برای #اولین بار در استان البرز به صورت صحیح و   اصولی آموزش دهیم تا همچون گذشته پیشتاز در این صنعت پولساز و اصیل باشیم.

ما در جاسمین بلانش سعی داشتیم که رضایت تمامی عزیزان را جزم نمائیم تا بتوانیم بهترین ها را به عرصه ظهور در آوریم . امیدواریم در طول مدتی که جاسمین بلانش پا به عرصه رقابت گذاشته توانسته باشیم این مسیر و هنر را به نحو عالی نمایش دهیم .

جاسمین بلانشیک هدف عالیبرای رسیدن به موفقیت شماست.