پلکسی و جعبه های شیشه ای

جعبه های پلکسی گلاس جعبه هایی هستند که محتویات داخل جعبه را به نمایش میگزارند و دیواره های شفافی دارند، این دیواره ها از جنس پلکسی هستند که ظاهری شیشه ای دارند ولی به اندازه شیشه حساس و شکننده نیستند.

ورقه های پلکسی ضخامت های متفاوتی دارند که با توجه به نوع استفاده و کاربرد جعبه ضخامت ورقه ها برای ساخت محصول مشخص میشود. هرچقدر ورقه ها ضخیم تر باشد وزن و استحکام جعبه بیشتر میشود و طبیعتا هزینه ساخت جعبه بالاتر می باشد. معمولا برای جعبه های لوکس از ورقه های پلکسی با ضخامت بالا استفاده میشود.

سایز جعبه های پلکسی نیز متفاوت است، جعبه های پلکسی در ابعاد مختلف ساخته میشوند. از جعبه های کوچک برای جواهرات تا باکس های بزرگ دیواری را میتوان با این متریال فوق العاده ساخت.

انواع جعبه های پلکسی

جعبه پلکسی ساده

_

جعبه های پلکسی ساده جهت نمایش و نگهداری کالا استفاده میشوند، این جعبه ها بدون کفی بوده و فقط ۵ ضلع و دیواره آنها از پلکسی ساخته شده و حالت شیشه ای دارد ولی کفی آنها از جنس دیگری ساخته میشود.

جعبه پلکسی لولایی

_

باکس پلکسی با درب لولایی از ورقه های پلکسی با مقاومت بالا ساخته میشود. یک ضلع جعبه متحرک است که با لولا باز و بسته میشود، ذرب های باکس لولایی دونوع مختلف دارند برخی قفل دار و برخی ثابت هستند.

باکس گل پلکسی گلاس

_

باکس گل پلکسی گلاس با ورقه های پلکسی ضخیم در سایزهای مختلف ساخته میشود. برخی از این باکس ها بدلیل ماندگاری گل و چیدمان راحت گل یک ورقه با حفره های دایره ای شکل برای نگهداری ساقه های گل دارند.

جعبه پلکسی دردار

_

جعبه پلکسی دردار از دوقسمت تشکیل میشود. یک قسمت بدنه جعبه و قسمت دوم درب جعبه است که به طور کامل از بدنه جدا می شود و جعبه باز و بسته میشود. تمامی این جعبه از جنس شفاف پلکسی ساخته میشود.

انواع باکس گل

انواع گیفت باکس